Український футболіст стверджує, що український і російський народи розсварили політики

Данило Безкоровайний теж вважає, що спорт поза політикою — Український футболіст стверджує, що український і російський народи розсварили політики
Данило Безкоровайний теж вважає, що спорт поза політикою
UA-Футбол
Бідака зажурився, що не може вільно їздити «на дєрєвню к бабушкє» Об этом сообщает weekjournal.in.ua со ссылкой на СМИ.


Чемпіон світу з футболу серед гравців, не старших 20-ти років Данило Безкоровайний, який виступає за словацький «Земплін», теж є «спортсменом поза політикою». Це він дав зрозуміти в інтерв’ю журналу «Футбол».


- Якби вам запропонував контракт російський клуб, відмовилися б? – поцікавився журналіст.


- Не знаю. Швидше за все, відмовився б. Я люблю свою країну. Але це така тема, знаєте. Спорт поза політикою. Це не повинно стосуватися спорту. Чому наші співаки їдуть в Росію, їх виконавці в Україну, але варто футболістові виїхати в Росію, як піднімається ураган невдоволення? Вважаю, все це провокують політики. Між людьми нормальні стосунки. У мене бабуся живе в Росії. Вона вже старенька і постійно просить, щоб я приїхав до неї. Але я не можу. Як так? Це нормально? Якщо перетну кордон, я ж стану тут зрадником.

Нагадаємо, що сьогодні
за одіозного реґіонала почав агітувати боксер Олександр Хижняк.

Джерело статті: “http://glavcom.ua/sport/news/ukrajinskiy-futbolist-stverdzhuje-shcho-ukrajinskiy-i-rosiyskiy-narodi-rozsvarili-politiki-608452.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя