Через італійську пенсію у центрі Львова терміново знадобилася поліція

Перед будівлею на вул. Джохара Дудаєва, 2 у Львові, де міститься Консульський Кореспондент Посольства Італійської Республіки у Західному регіоні України вишикувалася величезна черга, яка ускладнює рух транспорту. Люди, які зібралися під установою вже не поміщаються на тротуарі, і черга перекинулася на інший бік вулиці та час від часу «виплескується» на проїжджу частину. Об этом сообщает postdaily.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це повідомляє журналіст IA ZIK.

За словами очевидців, черга утворилася у зв’язку із тим, що українці, які працювали в Італії зараз підтверджують документи, що дозволяють отримувати італійську пенсію в Україні.

Жінки, а це абсолютна більшість у черзі, скаржаться на те, що чергу доводилося займати ще з ночі – дехто навіть о 3 годині вже був під будинком. Також присутні нарікають на відсутність елементарних зручностей – лавок, не кажучи вже про туалет.

Поліціанти, які прибула на місце подій провела розмову із присутніми: попросили їх не виходити на проїжджу частину та не створювати незручностей мешканцям прилеглих будинків. Також поліціанти встановили загороджувальну стрічку по обидва боки вулиці.

Як підкреслили українки, які працювали в Італії, для отримування італійської пенсії необхідна процедура підтвердження, що людина жива. Ця процедура є щорічною, однак таких великих черг у Львові раніше не утворювалося.На думку жінок, це пов’язано з тим, що раніше італійський консул відвідував окремі області і на місці видавав необхідні документи. Натомість цьогоріч у Львові консул приймає жителів й інших областей, зокрема, Чернівецької, і навіть Херсонської, що й спричинило такий ажіотаж та черги.

Читайте також: Рева про субсидії: «Сидіти і чекати, що держава буде оплачувати, я би не радив»

Джерело статті: “https://ukr-space.com/news/92112”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя