Головне для виховання дев’ятьох дітей – любов і повага в сім’ї

Мати-героїня, Наталія Подобна

Мати-героїня, Наталія Подобна Об этом сообщает 36kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.

Мати-героїня, Наталія Подобна
Мати-героїня Наталія Подобна з села Зруб Ніжинського району разом із чоловіком виховує 9-х дітей. Цього року їй присвоєно почесне звання України «Мати-героїня».

Раніше ми писали: Ніжинці та двом жінкам з Ніжинського району присвоїли почесне звання «Мати-героїня»
Найстаршій дівчині Аліні вже 25 років, Владиславу – 23, Нелі виповнився 21, Едуарду – 18, Ользі – 16, Діані скоро вже буде 14, Валерії – 12, Артему 9 років, а найменшому Олексію – 7 років.
Мати-героїня, Наталія Подобна Донька Оля (крайня справа)
Із чоловіком познайомилася в 17 років, як зазвичай буває у селі, на вечорницях. І десь через півроку одружились зі своїм нареченим Валентином.
«Відтоді ми вдвох із чоловіком виховуємо наших дітей, нам ніколи ніхто не допомагав, навіть наші батьки. Старших уже вивчили. Менші ще всі з нами вдома, навчаються в школі. Обов’язків по дому ми ніколи не ділимо, а все робимо разом. Діти, звісно, допомагають по господарству. Ми тримаємо город, корову та курей», – розповідає Наталія.

За словами матері-героїні, у сім’ї найголовніше – це діти, а щоб вони росли щасливі, треба, аби в будинку завжди панувала любов і повага. І правило їхньої сім’ї – це завжди все робити для людей.
Мати-героїня, Наталія Подобна

«Діти ростуть і радують нас. Найстарша донька поїхала до Польщі. Всі інші навчаються. Захоплюються спортом: волейболом, баскетболом і тенісом, також малюють та співають», – ділиться жінка.
Зараз жінка другий рік працює у Зрубському сільському клубі. Каже, що весь свій вільний час присвячує дітям. Чоловік раніше працював у аграрній сфері, а зараз через стан здоров’я вдома.
«Я ніколи не мріяла про велику сім’ю, але як Бог послав, так і вийшло. Я вдячна за це долі і дуже щаслива», – каже Наталія Подобна.
Джерело: Чeline Додати в:

Джерело статті: “https://pro.cn.ua/ua/press/112271”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя