В Україні проводяться загальнодержавні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки. ФОТО

Об этом сообщает club-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

З 19 травня по 21 червня в Україні проводяться загальнодержавні профілактичні заходи "Зброя", що мають на меті – вилучення із незаконного обігу зброї, боєприпасів, вибухівки.

Про це повідомив перший заступник Голови Національної поліції України В’ячеслав Аброськін, зазначивши, що "цього "добра" у наших громадян забагато й якщо раніше при чварах сусіди били один одного, то сьогодні замість "тумаків" у хід йдуть гранати".

Тількі за останню добу, 12 травня 2019 року:

– у Київській області чоловік, 1969 р.н., під час сварки з дружиною кинув ручну гранату на подвір’я сусіднього господарства, іншу у нього вилучили працівники поліції;

– у Черкасах невідомий кинув на подвір’я приватного господарства гранату РГН, яка вибухнула, лише чудом власник господарства не постраждав;

– в Донецькій області тяжкохворий чоловік 1948 р.н., покінчив життя самогубством, підірвавши гранату РГД-5.

Й вже вночі, 13 травня, в Рівненській області невідомий кинув у вікно до приватного будинку чоловіка, 1962 р.н., гранату РГД-5, яка вибухнула у будинку. Власник разом зі своєю сім’єю в цей час знаходився в іншому місті на весіллі свого сину.

"З метою запобігання потрапленння до мирних областей нашої країни зброі та вибухівки ми посилюємо несення служби на блокпостах, автовокзалах, залізничних вокзалах Донецької та Луганської областей", – зазначив Аброськін.

Перший заступник Голови Національної поліції України також додав, що під час руху пасажирських потягів в зазначених областях поліцейські почали нести службу зі службовими собаками й вже є позитивний результат – вчора один із пасажирів при отриманні інформації про роботу в потязі поліцейського-кінолога зі службової собакою на залізничній станції Рубіжне викинув пакунок зі 17 гранатами Ф1 та 10 РГД-5.

"Мабуть, нерви здали в очікуванні поліцейських. 27 гранат не потрапили в мирні міста і селища нашої країни, завдяки роботи поліцейських збережено життя багатьох. Уявить собі, що максимальна дистанція ураження осколками однією гранатою Ф1 – 200 м, а кількість осколків від неї однієї – до 300 шт.", – додав Аброськін, подякувавши поліцейським за сумлінну службу.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

UAINFOДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1557758864-v-ukrayini-provodyatsya-zagalnoderzhavni-zahodi-z-viluchennya.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя